Faaliyet Alanları » Hayvancılık
Canreis Group bünyesinde yer alan Bedirhan Ağa Çifliği ; 2016 yılında Çanakkale Evreşe’de 100 dönümlük arazi üzerine kurulmuştur. Türkiye’nin en kaliteli ve lezzetli et üretimini yapma fikrinden yola çıkarak kurduğu Canreisler Hayvancılık A.ş ; 100 dönüm besi çiftliği ve karantina alanı tesisinden oluşmaktadır.100 dönüm üzerine kurulu Canreisler Hayvancılık A.ş Besi Tesisi; 1000 büyükbaş hayvan yetiştirebilme kapasitesine sahiptir. Tesiste, Smenthal ve Cherole ağırlıklı ırklardan oluşan hayvanlar beslenmektedir. Türkiye ve yurt dışından uzman ekipler tarafından seçilen büyükbaş hayvanlar veteriner hekim kontrolünden geçirildikten sonra ilk olarak karantina bölgesine alınır.

Hayvanlar burada 21 gün süreyle detaylı sağlık taramalarından geçirildikten sonra, sağlıklı hayvanlar besi çiftliğine aktarılır. Besi çiftliğine 200 – 250 kg olarak alınan hayvanlar besi süreci sonunda yaklaşık 600 kg olduğunda, hijyenik ve ISO 22000 standartlarına uygun ortamlarda kesim işlemi yapılmaktadır. Tesiste kurulan barkodlu bilgisayar sistemi ile hayvanların gelişim süreci anlık olarak takip edilmektedir.

Hayvanların besi sürecinde kesinlikle GDO’suz yemler kullanılmakta, hayvanlar tamamen sağlıklı yemlerle beslenmektedir. Tesisteki tüm üretim faaliyetleri, ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi esaslarına dayanılarak ve bu esaslardan taviz verilmeden gerçekleşmektedir.
CanReis Topluluğu
Daha iyi hizmet için Hep daha ileri yürüyoruz
[ Bedirhan Ağa Çifliği ]