Başkanın Mesajı
Değerli İş Ortaklarımız ve Müşterilerimiz;

Şirketler grubumuzun bu gün geldiği noktada, 1928’li yıllara dayanan köklü geçmişimizin payı elbetteki çok büyüktür. Baba mesleği olan Kerestecilik’le başlayan ticaret hacmimiz, 1950 dönemi sonrası serbest ekonomiye geçişin ve ayrıca ticarette sağlanan kolaylıkların da etkisiyle büyük bir ivme kazanarak günden güne gelişmeye devam etti. Zaman içerisinde, geniş ve köklü bir aile olmanın sağladığı birlik ve dayanışma gücü sayesinde seyahat ve inşaat sektörlerine yapılan atılımların karşılığını da alarak büyümeye devam ettik.

Sahip olduğumuz değerleri ve yeni gelişmeleri fırsata çevirerek Seyahat ve İnşaat sektörleri’nin yanı sıra Turizm ve Otelcilik, Akaryakıt, Mobilya İmalat ve Satışı, Besicilik, Zeytinyağı, Otomotiv sektörlerinde de gelişen teknoloji ve innovasyon ile şirketimizi daima bir adım ileri taşımayı başardık.

2014 yılında markalaşma ve kurumsallaşma yolunda tüm sektörleri CANREİS GROUP çatısı altında birleştirerek 1200 personel ile hizmetlerimizi başarılı bir şekilde sürdürmeye devam etmekteyiz. Hiç ortağı bulunmayan bir Aile şirketi olarak geldiğimiz noktada yönetsel becerilerimizi de geliştirerek, takım ruhunu ve motivasyonu önemsiyor tüm çalışanlarımızı da bu ailenin birer parçası olarak görüyoruz. Sürdürülebilir başarının anahtarının ise, birlik olmanın yanı sıra kazanılan tecrübeyi gelişen çağımızın imkanları ile en doğru şekilde harmanlamaktan geçtiğinin bilincindeyiz.

CanReis Group olarak daima girişken, yenilikçi, ileriye dönük adımlar atarak sağladığımız iş gücü ve istihdam ile ülkemize ve tüm insanlığa fayda sağlamaya devam edeceğiz.

Fatih REİS
Canreis Yönetim Kurulu Başkanı