Grup Şirketleri

CANREİS PETROLCÜLÜK A.Ş, perakende satışlar, ticari ve endüstriyel yakıtlar, madeni yağlar, depolama ve uluslararası ticaret konularında faaliyet göstermektedir. Canreis Group- Aytemiz ortaklığının güçlü altyapısı, gerçekçi vizyonu ve ülkeye olan inancıyla son yılların en hızlı ve tutarlı büyüyen petrol şirketi haline gelmiştir.

CANREİSLER HAYVANCILIK A.Ş. 2016 yılında Çanakkale Evreşe’de 100 dönümlük arazi üzerine kurulmuştur. Türkiye’nin en kaliteli ve lezzetli et üretimini yapma fikrinden yola çıkarak kurduğu tesiste 100 dönüm besi çiftliği ve karantina alanı bulunmaktadır.

CANREİS İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ 1928 yılında sektöre hammadde üretimiyle başlayıp, memleketi Kars’ta AVM İnşaası, konut projeleri yaparak tecrübesi ve kalite anlayışıyla her geçen yıl daha güçlü ve daha büyük projelere imza atmıştır.

CANREİSLER MOBİLYA mobilya sektöründe 89 yıllık geçmişin ardından son 1 yıldır Canreisler Mobilya adı altında yenilikçi fikir anlayışı ve üretim şekli ile sektördeki yoluna devam etmektedir. 

CANREİS İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Çanakkale’nin Ayvacık ilçesinde zeytin alanlarının arasında 49.000 m²lik arazide 7.150 m² kapalı alan içinde en gelişmiş teknolojiyle kurulan tesislerinde üretimini sürdürmektedir. Gerek kurulu bulunduğu bölgedeki gerekse Ege bölgesindeki zeytinliklerden toplanan zeytinleri; 24 saat içerisinde modern ve hijyenik PIERALISI kontinü zeytin sıkım tesislerinde sıkılmaktadır. Günde ortalama 220 ton zeytin sıkılarak, 45 ton zeytinyağı elde edilmektedir.

PLATINIUM MOTORS Kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyetini ilke edinen Platinium Motors sıfır ve ikinci el araç ve tekne alım satım hizmeti vermektedir.